Суходілська гімназія Спаської сільської ради
Калуського району Івано-Франківської області

Рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (COVІD-19)

2. Вхід до закладу освіти батькам або супроводжуючим особам з початком навчального року суворо заборонено, крім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.

3. В заклад освіти заходять тільки учні, вчителі та технічні працівники школи.

4. При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком.Якщо виникає алергічна реакція на антисептичні засоби, то повідомити про це і не користуватися ним.

5. Вчителям, персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг(має бути не більше 37,2˚).

6. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров`я класного керівника або вчителя-предметника у якого урок.

7. Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров`я дитини та стан здоров`я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ГРВІ і Ви залишаєте дитину вдома!!!

8. Пам`ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров`я дитини.

9. Вчителі перед уроками опитують учнів щодо самопочуття та ознак респіраторних захворювань. Якщо такі ознаки виявляють за відсутності батьків, учень одягає маску та має бути тимчасово ізольований в спеціально відведеному для цього приміщенні (кабінет медсестри). Також про це інформують батьків та спільно з ними вирішують, чи скерувати дитину до медичного закладу.

10. Якщо в учня виявили -19, усі його/її однокласники потребують самоізоляції.

11. У «зеленій» та «жовтій» зонах вчителі можуть не використовувати масок під час уроку.

12. Носити маски обов’язково: на вході до закладу освіти, під час перерв всі учні повинні бути в масках. На уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zір-пакет,або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також  повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни. Водночас, учні 1-4 класів допускаються та можуть пересуватися закладом без масок чи респіратора.

13. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети: фізики, інформатики, фізичної культури, хімії, біології. Дозволено в «жовтій» зоні, заборонено в «помаранчевій».

14. Забезпечення питного режиму за допомогою питних фонтанчиків в школі не буде, тому кожен обов’язково зі своєю пляшечкою води,